میلاد نور مبارک

  زاده شدنت درکعبه فضیلتى است که هیچ پیامبرى حتى سرور رسولان(ص) نیز با تو دراین فضیلت شریک نیست. خداوند خانه خود را زادگاهت ساخت؛ چه مقام والایى که مانندی ندارد!

  نزدیکترین مردم بودى به پیغمبر. اول کسى بودى که به اسلام گرویدى.از یقین لبریز و در دل محکم و از همه فداکارتر، و نصیبت از خیر بیشتر بود. زندگى‏ات کلید خیر بود و قفل شر و مرگت کلید هر شرى است و قفل هر خیرى. اگر مردم از تو پذیرفته بودند از آسمان و زمین نعمتها برایشان مى‏بارید اما آنان دنیا را بر آخرت برگزیدند.

 تو بودی که میگفتی؛

 "بخدا سوگند اگر هفتاقلیم را با آنچه در زیر آسمانهاىآنهاست‏ بمن دهند که خدا را دربارهمورچه‏اى که پوست جوئى را از آن بگیرمنا فرمانى کنم هرگز نمیکنم و ایندنیاى شما در نظر من پست‏تر از برگىاست که ملخى آنرا در دهان خودمیجود.على را با نعمت زودگذر دنیا ولذتى که پایدار نیست چکار است؟"

 تو بودی که میگفتی؛

" از من مى‏خواهید که پیروزى را به قیمت تبعیض و ستمگرى به دست آورم؟از من مى‏خواهید که عدالت را به پاى سیاست و سیادت قربانى کنم؟ سوگند به ذات خدا که تا دنیا دنیاست چنین کارى نخواهم کرد و به گرد چنین کارى نخواهم گشت. من و تبعیض؟!من و پایمال کردن عدالت؟! اگر همه این اموال که در اختیار من است مال شخص خودم و محصول دسترنج‏خودم بود و مى‏خواستم میان مردم تقسیم کنم، هرگز تبعیض روا نمى‏داشتم تا چه رسد که مال، مال خداست و من امانتدار خدایم! "

تو بودی که میگفتی ؛

" ارزش همین کهنه کفش در نظر من از حکومت و امارت برشما بیشتر است، مگر آنکه به وسیله آن عدالتى را اجرا کنم، حقى را به ذى حقى برسانم،یا باطلى را از میان بردارم."

 

                                                       سلام و درود خدا بر تو باد

 

 

 

/ 1 نظر / 10 بازدید
حسین

سلام اول این اغتشاشگر رو ببین http://www.2ql.net/uploads/1246963666.jpg اگر خون توی رگمان است تحریم اس ام اس و زدن وسایل برقی پر مصرف مثل اتو هر وقت که ا.ن.(احمدی نژاد) توی تلویزیون سخن پراکنی می کنه یادت نره (امشب بعد از اخبار ساعت 9) رییس جمهور(موسوی):غیر ممکن است که لطف خداوند مردمی را که با نیت‌های پاک ادای وظیفه می‌کنند تنها بگذارد. به همه برسانید