تابلوهایی برای کودکان بی سرپرست

فوری

خبرگزاری دانشجویان ایران - آذربایجان شرقی

 نمایشگاهی از آثار نقاشی مریم قاسمی توسط حوزه هنری استان آذربایجان شرقی در حال برگزاریست.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری آذربایجان شرقی، نمایشگاه آثار نقاشی مریم قاسمی شامل آثار رئال و ناتورال ( واقعگرا و طبیعت گرا) بوده  و طبیعت بکر ایران را سوژه خود قرار داده است. 
بر اساس این گزارش اولین نمایشگاه انفرادی هنرمند یاد شده از اول مهر ماه در محل گالری هنر و اندیشه حوزه هنری واقع در مجموعه فرهنگی هنری سینما قدس تبریز میزبان عموم علاقمندان هنرهای تجسمی می باشد. 
مریم قاسمی متولد 1358 دارای مدرک کارشناسی ادبیات بوده و هنر نقاشی را نزد اساتیدی چون استاد مدبری آموخته است. وی در این نمایشگاه آثار خود را به نفع کودکان بی سرپرست به فروش خواهد رساند.

تاریخ برگزاری ١-١٠ مهر ١٣٨٨ همه روزه از ساعت ١۵ الی ٣٠/١٩

/ 2 نظر / 10 بازدید
انجمن گفتگو

به نام خداوند جان و خرد انجمن گفتگو در یک فراخوان وسیع، ‌اقدام به دعوت از وبلاگ نویسان و کاربران فعال برای عضویت و شرکت در بحث های انجمن نموده است. در صورتی که مایل به شرکت در میزگرد ها و بحث های انجمن ما هستید، به آدرس زیر مراجعه کرده و ثبت نام نمایید : www.goftegu.ir در صورتی که مایل به تبادل لینک هستید، میتوانید از طریق فرم "تماس با ما" در سایت با مدیر انجمن ارتباط برقرار نمایید. با سپاس فراوان مدیریت انجمن گفتگو

پوربایرامیان

همی گویم و گفته ام بارها که شماها همیشه منو شرمنده ی خودتون می کنید. من راضی به زحمت نبودم. ایشالا که بتونم جبران کنم. واقعا دستتون درد نکنه. خیلی عالی و زیبا بود کادویی که برام فرستاده بودین . ایشالا تو شادیهاتون بتونم جبران کنم. [گل][گل]