به همین سادگی نگذریم از این مسأله!!!

 

برادر کفنپوشم. سلام. حالت خوب است؟

قضیه تجاوز دو مأمور رسمی عربستانی در رسمی‌ترین مرکز دولتی عربستان یعنی گیت بازرسی فرودگاه عربستان را شنیدی؟ رگ غیرتت باد نکرد؟ مثل اینکه رگ غیرت تو هم انتخابی کار می‌کند؟

اگر این تجاوز توسط مأمور اسراییلی به یک نوجوان فلسطینی شده بود الان تو صف ثبت نام برای اعزام به غزه بودی. راستی اگر بمیریم هم کم است. کجایند آن کسانی که برای یک قدم زدن ظریف با کری طلب مرگ میکردند. آیا الان وقت مردن نیست؟ حاجی زیارت قبول! خوب پسرت را بردی تا معنویتش را تکمیل کند… حاج آقا زیارت قبول .سعیکم مشکور.

اى قوم به حج رفته کجایید، کجایید
معشوق هـمینجاست بیایید، بیایید
معشوق تو هـمسایه دیوار به دیوار
در بادیه سرگشته، شما در چه هـوائید

/ 1 نظر / 39 بازدید
سلام www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد با تشکر[گل] [گل]